Auktion på okänd plats. Människor kantar en grusväg upp mot en bostad. En ung kvinna med barn i vagn promenerar mot fotografen. - Grenna Museum– Andréexpeditionen Polarcenter / DigitaltMuseum
Barnvagn Wilson - Stockholms Auktionsverk
Klaravik Auktioner | Barnvagnar
LARGO duo kombi barnvagn NY i bästa .. | Köp från 4baby på Tradera (525589369)
Se produkter som liknar Eezy S+ 2 Soho Grey Barnvagn på Tradera (510370426)
Barnvagn, 60/70-tal, Peggy. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 1414
Barnvagn - Smågårde Auktioner
Barnvagn omkring 1950-tal - Stockholms Auktionsverk
Barnvagn, modell äldre, Emmaljunga. Längd: 105 cm, djup: 42 cm, höjd: ca 90 cm, slitage. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -
Barnvagn - Sittvagn - AWN - Vintage | Barnebys
BARNVAGN, 1900-talets början. - Bukowskis
BISKVIDOCKOR, samt barnvagn, 10 delar, Tyskland, 1910-20-tal. - Bukowskis
Fyndauktion | Produkt - Barnvagn som kombinerar smidighet och funktion, flera tillbehör tillkommer
Barnvagn Odders barnevognsfabrik, 1940-tal - Stockholms Auktionsverk