dedikasi Karat melengkung k õunpuu jalgpall gulungan Th Terminologi

MIKS KÜLL? „Erinevatel põhjustel“ jäävad koondise tuumiku moodustavad  florakad koondisest eemale
MIKS KÜLL? „Erinevatel põhjustel“ jäävad koondise tuumiku moodustavad florakad koondisest eemale

Koolikülastused | Jalgpall kooli

Kethy Õunpuu: läksime võitma, meis on sisu ja kvaliteeti (galerii!) -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kethy Õunpuu: läksime võitma, meis on sisu ja kvaliteeti (galerii!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

FC Flora naiskond - 🇪🇪KOONDIS🇪🇪 Eesti naiskond mängis täna viimase  Euroopa meistrivõistluste valikmängu, kui Sportland Arenal kaotati 0:9  Sloveenia naiskonnale. Florakatest teenisid mänguaeg Kethy Õunpuu (55  minutit) ja täismängu tegi Kristiina Tullus.
FC Flora naiskond - 🇪🇪KOONDIS🇪🇪 Eesti naiskond mängis täna viimase Euroopa meistrivõistluste valikmängu, kui Sportland Arenal kaotati 0:9 Sloveenia naiskonnale. Florakatest teenisid mänguaeg Kethy Õunpuu (55 minutit) ja täismängu tegi Kristiina Tullus.

LÄÄNELA | Jalgpallimaailma rekordid

Eesti naiste jalgpall - Naiste koondis alustab kell 19.00 MM-valiksarja,  kui Pärnus on vastaseks Sloveenia.🇪🇪⚽🇸🇮 #eestikoondis #südamejapalliga  | Facebook
Eesti naiste jalgpall - Naiste koondis alustab kell 19.00 MM-valiksarja, kui Pärnus on vastaseks Sloveenia.🇪🇪⚽🇸🇮 #eestikoondis #südamejapalliga | Facebook

Õunpuu jõudis sajaliste klubisse - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!