Home

Tidak ada Secara tidak sengaja Mengundurkan diri tallinna kalev korvpall Monyet pipa tulang pipi

Korvpallimeeskond Tallinna Kalev - Tallinn Kalev/TLÜ meeskond 2018/2019 |  Facebook
Korvpallimeeskond Tallinna Kalev - Tallinn Kalev/TLÜ meeskond 2018/2019 | Facebook

Korvpalli Meistriliiga - KML. Tallinna Kalev/TLÜ pani kogemuse maksma ning  alistas Tartu Ülikooli
Korvpalli Meistriliiga - KML. Tallinna Kalev/TLÜ pani kogemuse maksma ning alistas Tartu Ülikooli

Uudised - Tallinna Kalev krooniti täna 29 aastat tagasi NSV Liidu viimaseks  meistriks
Uudised - Tallinna Kalev krooniti täna 29 aastat tagasi NSV Liidu viimaseks meistriks

Tallinna Kalev sai Lätis hirmsa paki - Eesti Päevaleht

KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas  pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee
KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee

BC Tallinna Kalev - Wikipedia

Tallinna Kalev loputas Valmierat, Tarvas sai erakordselt valusa kaotuse

Tallinna Kalev võttis Lätis lisaajal magusa revanši, Pärnu jätkas õnnetut  seeriat
Tallinna Kalev võttis Lätis lisaajal magusa revanši, Pärnu jätkas õnnetut seeriat

Korvpallimeeskond Tallinna Kalev - Startseite | Facebook

TLÜ/KALEV – Tallinna Kalev

TÄNA AJALOOS ⟩ Legendaarne Kalev krooniti NSV Liidu meistriks - Korvpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
TÄNA AJALOOS ⟩ Legendaarne Kalev krooniti NSV Liidu meistriks - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Korvpallimeeskond Tallinna Kalev - Почетна | Facebook

Mängupausilt naasnud Kalev/Cramo alistas Kalev/TLÜ | Korvpall | ERR

Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna  Ülikool
Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna Ülikool

Uudised - Kalev/TLÜ meeskonna liige andis positiivse koroonaproovi, tänane  mäng Pärnuga on edasi lükatud
Uudised - Kalev/TLÜ meeskonna liige andis positiivse koroonaproovi, tänane mäng Pärnuga on edasi lükatud

Tallinna Kalev/TLÜ ameeriklane liitub Kadrina Karudega | Korvpall | ERR

Tallinna Kalev tõi meeskonda kogenud ameeriklase ja rahvuskoondises  mänginud hollandlase – Korvpall24.ee
Tallinna Kalev tõi meeskonda kogenud ameeriklase ja rahvuskoondises mänginud hollandlase – Korvpall24.ee

Tallinna Kalev teenis Balti liigas võidu - Korvpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Tallinna Kalev teenis Balti liigas võidu - Korvpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Palju õnne, meie... - Korvpallimeeskond Tallinna Kalev/TLÜ | Facebook

Pärnu Sadama ja Tallinna Kalevi mäng lükkub koroonaviiruse tõttu edasi |  Korvpall | ERR
Pärnu Sadama ja Tallinna Kalevi mäng lükkub koroonaviiruse tõttu edasi | Korvpall | ERR